Van het bord naar het veld
- schaakinitiatiefvl
- Jul 16
- 1 min read
Vandaag was het opnieuw een dag vol actie en plezier op het schaakkamp! De ochtend stond traditiegetrouw in het teken van schaakles, waar de deelnemers hun strategische vaardigheden verder aanscherpten. Daarnaast werden er een schaaktornooi en een animatieactiviteit georganiseerd.
De namiddag zorgde voor een welkome dosis beweging en adrenaline met een reeks veldspelen. Zo renden de deelnemers enthousiast rond tijdens archery tag, botsten ze tegen elkaar op met de bumperballen, en daagden ze elkaar uit met spikeball en vlaggenroof. Een absolute hit was ook SIV schaak, een unieke variant die zorgde voor veel hilariteit en teamwork.
Tijdens het keuzemoment konden de deelnemers kiezen tussen een wedstrijdje voetbal of nog wat meer schaak met een doorgeefschaaktornooi en een hand & braintornooi, waarbij samenwerking en strategie centraal stonden.
Het was opnieuw een geslaagde dag vol schaakplezier.
Houd onze fotopagina in de gaten voor de leukste foto's van vandaag.
Tot morgen!
Comments