Van nachtelijke actie tot strijd op het veld!
- 1 day ago
- 2 min read
Terwijl de jongsten gisteravond al heerlijk lagen te dromen, wachtte de oudste groepen nog een bloedstollend en mysterieus nachtspel. Hun missie? Niets minder dan het zuiveren van hun naam na een vermeend 'afkijkschandaal' tijdens de WK-finale doorgeefschaak! De beruchte elite-eenheid 'Zelfmat Squad'—met ronkende namen als Lennert Luftwaffe, Marie Mosterdgas en Hans Handgranaat—had namelijk alle schaakstukken gestolen.
Onze oudsten werden door de KBSB en VSF prompt gerekruteerd als elite-eenheden. Uitgerust met zwaar defensie-oorlogsgerief en hun eigen creatieve, allitererende codenamen doken ze de duisternis in om de stukken terug te roven. De druk was gigantisch: ze kregen exact 20 minuten de tijd om matstellingen op de borden te toveren. Eén seconde te laat, en Sylvin zou de zaal binnenwandelen om de boel stante pede remise te verklaren. Een tactische, hectische strijd in het donker die gelukkig glorierijk werd beslecht!
Woensdagochtend begon zoals steeds met de schaaklessen, gevolgd door het schaaktoernooi in de namiddag. Het grasveld veranderde in een sportieve arena waar de deelnemers zich volledig konden uitleven. Er werd fanatiek gemikt bij de archery tag, snel gereageerd bij spikeball en tactisch samengewerkt om de buit binnen te halen bij vlaggenroof. Natuurlijk was er ook hier een schaakelement met het leuke SIV-schaak.
Keuzemoment en supporteren
Na een stevig avondmaal was het tijd voor de avondactiviteiten. Zoals elke avond kregen de kinderen de keuze tussen twee opties: een sportief keuzemoment voor wie nog energie overhad, of een schaakkeuzemoment voor de échte diehards die maar geen genoeg kregen van het bord.
Maar vanavond kregen die vertrouwde keuzes nog een extra gouden randje. Net als gisteren veranderde de filmzaal namelijk in een sfeervol stadion. Op het grote scherm stond de tweede halve finale van het WK op het programma: een absolute kraker tussen Engeland en Argentinië! De sfeer zat er meteen goed in en de supporters lieten luidkeels van zich horen.
Benieuwd naar de actievolle foto's van de veldspelen of de sfeer in de filmzaal? Surf snel naar onze fotopagina en mis geen enkel moment!
Tot morgen!
























Comments